Український музикант розкритикував любителів россцени

04/10/2017

Лідер українського гурту OT VINTA та художник Юрій Журавель закликав українців-“пацифістів” принаймні не афішувати походи на концерти за участю російських виконавців, оскільки “війна не пройде осторонь людини, якщо вона зачепила її землю”.

Таку думку він висловив на своїй сторінці у Facebook.

“Всі ті пацифістики, які ходять і ходитимуть на концерти артистів, що ще смердять московською сценою! Хоча б не афішуйте це. Соромно за вас. Звичайно, легше нарікати на те, що у нас в місті більш нічого не відбувається. Виходить, ви – вівці. Шкода, що історія вас нічому не вчить”, – підкреслює митець.

Водночас він наголошує, що війна не пройде осторонь людини, якщо вона зачепила її землю.

“Або ти проти ворога, або ти на його боці, або тебе буде знищено ним, і ти так і не визначишся з позицією. Так було і у 1918-му, і у 1708-му,і у 1240-му, і у 1169-му”, – зауважив відомий український музикант.

Крім того, лідер гурту OT VINTA зазначає, що не хоче називати імена артистів і груп, щоб не привертати до них зайвої уваги та робити їм рекламу, бо боротьба недолугих патріотів саме до цього і приводить.

“Будьте уважнішими: поцікавтесь недалекою гастрольною географією артиста, прослідкуйте його діяльність і поцікавтесь громадською позицією. Бо тепер навіть бачитись і вітатися з вами не хочеться”, – додає Журавель.

Джерело: 24 Канал

 

No Comments

Залишити відповідь