Український мультфільм “Тигр блукає поруч” потрапив до престижного міжнародного фестивалю

21/06/2021

Короткометражний анімаційний фільм «Тигр блукає поруч» української режисерки Анастасії Фалілеєвої увійшов до конкурсної програми престижного міжнародного фестивалю LA Shorts International Film Festival у Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства з питань кіно, за підтримки якого створено фільм.

“Спочатку мій фільм відібрали до фестивалю у Токіо, зараз – у Лос-Анджелесі. Це ж як взяти дві найбажаніші вершини!” – коментує режисерка Анастасія Фалілеєва.

А генеральний продюсер studio KAPI, де створена стрічка, Михаль Маргуліс зазначає: “Мабуть, всі “кінолюди” мріють опинитися на червоній оскарівській доріжці. Можна вважати, що ми зробили перший крок до неї”.

LA Shorts International Film Festival, який у липні відзначає своє 25-річчя, входить до числа найпрестижніших та найбільших фестивалів короткометражних фільмів у світі. Фестиваль акредитований Американською академією кінематографічних мистецтв та наук, яка відома врученням премії “Оскар”, Британською академією кіно і телебачення (BAFTA) та Канадською академією кіно і телебачення.

Стрічка “Тигр блукає поруч” присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові навіть найближчих.

Фільм виконаний у техніці stop motion. Його особливість полягає в тому, що матеріалом для створення ляльок і декорацій стало сміття.

Кінопроєкт стрічки “Тигр блукає поруч” став одним з переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Світова прем’єра фільму відбулася 12 червня 2021 року на міжнародному кінофестивалі Short Shorts Film Festival & Asia у Токіо.

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь