Український культурний фонд розповів про інновації

12/03/2019

Фонд підбив підсумки реєстрації на конкурсну програму “Створюємо інноваційний культурний продукт”, яка підтримує індивідуальні, національні, міжнародні проекти.

Як повідомляється на сайті УКФ, реєстрацію на одну з шести конкурсних програм “Створюємо інноваційний культурний продукт” було закрито 1 березня.
Вона підтримує індивідуальні, національні, міжнародні проекти та націлена на всі сектори, окрім аудіовізуального. Загалом на конкурс надійшло 550 проектних заявок.

“За кількістю поданих заявок лідирує Київська область ‒ 213 проектів. Також серед лідерів Львівська (49), Харківська (28), Рівненська (21) області. Однакова кількість заявок надійшла з Дніпропетровської, Закарпатської ‒ 19, по 18 заявок ‒ з Вінницької, Івано-Франківської, Чернігівської областей. За секторальним розподілом перше місце посів сектор культурних та креативних індустрій, наступними за рейтингом стали культурна спадщина, література та видавнича справа”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, зараз розпочався технічний відбір заявок. Ті, що відповідатимуть технічним критеріям проведення конкурсу, будуть передані на оцінювання експертам.

У цьому році кожен проект буде розглядатися відповідно до сектора експертної ради, а також фінансової та комунікаційної ради. Найвищий бал за сумою оцінювання ‒ 300. Проекти, які наберуть понад 210 балів, зможуть претендувати на фінансування Українського культурного фонду. Наступними етапами стануть переговорні процедури, ухвалення рішення щодо фінансування та підписання договору про надання гранту.

В УКФ також назвали найближчі дедлайни інших конкурсних програм:

17 березня ‒ “Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти”

22 березня ‒ “Знакові події”, “Український культурний монітор”, “Підсилення потужності українського аудіовізуального сектора”.

Джерело: ukrinform.ua

No Comments

Залишити відповідь