Український хоррор зібрав 10 міжнародних нагород

06/08/2020

Нагороду на престижному міжнародному кінофестивалі Fantaspoa в Бразилії отримав український фільм жахів “Сторонній” (Stranger).

Ця нагорода для кінострічки стала десятою, повідомляє портал “Нове українське кіно”.

Фільм переміг у номінації “Найкраще художнє рішення”.

Режисером і автором сценарію фільму є Дмитро Томашпольський. Головні ролі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Стрічку створено українською кінокомпанією “Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

За сюжетом фільму, команда синхронного плавання зникає під водою в басейні під час виступу, а пацієнтка лікарні зникає під час приймання хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою і до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспекторці Глухівській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи.

Раніше фільм уже перемагав у різних номінаціях на конкурсах у США, Японії, Канаді, Колумбії та інших країнах. Крім того, фільм ще покажуть на фестивалях у Німеччині, Португалії та Норвегії.

Український короткометражний трилер Together (Разом) менш ніж за два місяці отримав 5 міжнародних кінонагород. Зокрема, стрічка стала переможцем у номінації “Найкращий фільм жахів” за версією відразу трьох міжнародних премій.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь