Український фільм “Вулкан” переміг на кінофестивалі у Вірменії

16/07/2018

Художній фільм українського кінорежисера Романа Бондарчука “Вулкан”отримав Гран-прі 15 Міжнародного кінофестивалю “Золотий абрикос” у Вірменії.

Про це повідомляє Sputnik Армения.

За сюжетом, Лукас, який переживає кризу середнього віку, працює перекладачем у складі моніторингової місії ОБСЄ. Серія дивних збігів залишає його одного в степу, де він починає життя спочатку.

Фільм знято за сценарієм Алли Тютюнник, Дар’ї Аверченко і самого Романа Бондарчука. У головних ролях – Сергій Степанський, Віктор Жданов, Христина Дейлик, Тамара Соценко.

Друге місце у номінації “Найкращий ігровий фільм” отримала швейцарська картина “Фортуна”.

У номінації “Вірменська панорама” найкращою стрічкою було визнано вірменсько-іранський фільм “Єва”. У цій же номінації приз Національної кіноакадемії Вірменії отримав дебютний фільм Артура Саакяна “З вітром”.

За найкращий сценарій приз імені Гранта Матевосяна отримав режисер Абуфазлу Сафарі (Іран/Німеччина) — за картину “Вантажівка заходу сонця”, а приз імені Соса Саргсяна — як кращому акторові — присуджено Шанту Ованнісяну, що зіграв у фільмі “Єва”.

Найкращою документальною картиною журі назвало спільну вірменсько-турецько-нідерландську стрічку “Далеке сузір’я”. Другий приз отримала картина “Зустрінемося завтра, якщо дасть Бог” (Іспанія).

Особливим призом журі нагородило фільм “Прозорий світ” режисера Вахтанга Кунцева-Габашвілі.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь