Український фільм “Бекендор” виграв головну нагороду на кінофестивалі у Бангладеші

05/07/2016

Документальний фільм “Бекендор” режисера Анастасії Харченко, створений за підтримки Держкіно України, виграв головну нагороду в номінації “Фільми про охорону природи / навколишнього середовища / дикої природи” на Міжнародному кінофестивалі “CreActive International Open Film Фестиваль (IOFF)”, Дакка, Бангладеш.

“Бекендор” знайомить глядачів зі своєрідним світом невеликого рибальського селища, розташованого на березі Чорного моря неподалік від Одеси. На екрані постають жителі поселення, для багатьох поколінь якого рибальство і виноробство є основним заняттям і сенсом життя.

Стрічка вже має низку нагород та відзнак. Зокрема, The Mayor of the City of Ostrava Award на міжнародному фестивалі фільмів про довкілля EKOFILM, м.Острава, Чеська Республіка, 2-ге місце у категорії “Еко-туризм” на міжнародному фестивалі туристичних фільмів „Tourfilm-Riga2014”, Рига, Латвія, спеціальні згадування Wildlife Vaasa International Nature Film Festival, м. Вааса, Фінляндія та Athens International Digital Film Festival, м.Афіни, Греція та інші.

Документальний фільм “Бекендор” компанії-виробника ДП “Укркінохроніка” став переможцем 3-го конкурсного відбору Держкіно і, проходячи за програмою держзамовлення, отримав 100% державне фінансування у 2013 році.

Джерело: i-pro.kiev.ua

No Comments

Залишити відповідь