Український фільм “Атлантида” увійшов до довгого списку премії BAFTA

18/01/2021

Український фільм “Атлантида” (режисер Валентин Васянович) потрапив до довгого списку престижної премії BAFTA (Британської академії телебачення та кіномистецтва).

Стрічка змагатиметься у 12 категоріях: “Найкращий фільм”, “Найкращий неангломовний фільм”, “Найкраща режисерська робота”, “Найкращий оригінальний сценарій”, “Найкращий кастинг”, “Найкраща операторська робота”, “Найкращий монтаж”, “Найкраща музика до фільму”, “Найкращий художник-постановник”, “Найкраща чоловіча головна роль” (Андрій Римарук), “Найкраща жіноча головна роль” (Людмила Білека), “Найкраща чоловіча другорядна роль” (Василь Антоняк).

Повний лонг-ліст BAFTA: https://cutt.ly/9jUHWUz

Премія BAFTA щороку присуджується Британською академією телебачення та кіномистецтва, це британський аналог “Оскара”.

Урочиста церемонія вручення премії відбудеться 11 квітня.

Фільм “Атлантида” представлятиме Україну також на “Оскарі”.

Стрічку можна переглянути на Sweet.tv.

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

Усі ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори. Виконавці – колишній розвідник, волонтер благодійного фонду “Повернись живим” Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека і доброволець Василь Антоняк. Зйомки проходили в Маріуполі та Києві.

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь