Український фестиваль номінували на міжнародну премію в Лондоні

16/02/2019

Фестиваль “Книжковий Арсенал” номінували на премію Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019.

Його представили в категорії “Літературний фестиваль”. Він змагатиметься з літературними фестивалями в Утрехті (Нідерланди) та Макасарі (Індонезія). Про це йдеться на сайті Лондонського ярмарку.

Нагорода присуджується у 17 номінаціях, зокрема “Академічний і професійний видавець року”, “Видавець аудіокниги року”, “Книгарня року”, “Бібліотека року”.

Цьогоріч участь візьмуть 26 країн. Лідер за кількістю номінацій – США. Вони представлені в п’яти категоріях, далі Бразилія і Індія.

Церемонія нагородження відбудеться 12 березня у виставковому центрі “Олімпія” в Лондоні. Там також вручать Премію Лондонського книжкового ярмарку “За прижиттєві досягнення”.

“Починати співпрацю із номінування на таку почесну нагороду – це дуже приємно, хоча й несподівано для нас. Це свідчить насамперед про незалежну експертну оцінку, адже щороку у Лондоні відзначають найцікавіші явища у літературі, видавничій і бібліотечній справі”, – каже генеральна директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська-Лютана сайті МА.

Міжнародна премія International Publishing Industry Excellence Awards заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь