Український фентезі-фільм “Сторожова Застава” вийде у прокат 12 жовтня

05/09/2017

Українська фентезі-стрічка “Сторожова Застава” уже готова і вийде у прокат 12 жовтня, передає УНН із посиланням на Держкіно.

“Кіностудія Kinorob представила Держкіно готовий фентезі-фільм “Сторожова Застава”, – йдеться на офіційній сторінці Держкіно у Facebook.

За інформацією агенції, проект “Сторожова Застава”, за мотивами книги Володимира Рутківського, став одним із переможців 5-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 18 128,7, що становить 45% від загальної вартості виробництва фільму.

“Сторожова Застава” є дебютною повнометражною роботою режисера Yuriy Kovalyov. Продюсери — Egor Olesov та Yuri Prylypko, сценаристи — Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек і Юрій Ковальов. Оператором картини є Юрій Король. Композитори — Владлен Пупков та Сергій Сідоров”, – йдеться у повідомленні.

Сюжет стрічки такий: Сонячне затемнення активує магічний часовий портал. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з XXI століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин — богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею — все це у супроводі вражаючих візуальних ефектів. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічним істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Головні ролі у фільмі виконали: Даниіл Каменський — Віктор, Єва Кошева — Оленка, Roman Lutskiy — Олешко, Олег Волощенко — Ілля, Олександр Комаров — Добриня, Георгій Дерев’янський — дід Овсій, Слава Красовська — Росанка, Наталія Сумська — Миланка, Єржан Нуримбет — Андак, Єрболат Тогузаков — Шаман, Іван Денисенко — Тугарин.

12 жовтня “Сторожова Застава” вийде у широкий кінотеатральний прокат.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь