Український документальний фільм «Малевич» змагатиметься на кінофестивалі в Польщі

04/07/2020

Документальний фільм Володимира Луцького «Малевич» візьме участь в міжнародній конкурсній програмі On ART Film Festival (Польща). Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

Фільм «Малевич» показує та досліджує українське походження відомого художника Казимира Малевича, вплив української культури на формування його особистості і безпосередньо на його творчість, повертає ім’я Малевича в українську культуру.

Стрічку створено у міжнародній копродукції між українською компанією Fresh Production Group (продюсери Олег Щербина, Юлія Чернявська, Євген та Ольга Захарови) та італійською Pilgrim Film (продюсери Андреа Маньяні, Джанпаоло Сміралья, Стефано Бассо і Кіара Барбо), за фінансової підтримки Держкіно та Міністерства культури Італії.

On Art Festival організований Фондом розвитку кінематографії, його метою є просування польської та європейської кінематографії. Кінопокази фестивалю під відкритим небом проходитимуть одночасно в 10 містах Польщі.

Сценарій написаний Тетяною Філевською. Зйомки проходили в Україні, Польщі, Білорусі, США і РФ. Прем’єра відбулась у лютому 2019 року.

Джерело: detector.media

No Comments

Залишити відповідь