Український читач відійшов від російської літератури

31/05/2018

За останні чотири роки українські читачі все менше обирають книги російських авторів. Про це розповів український письменник і сценарист Андрій Курков в інтерв’ю 24 каналу.

Як відомо, в України вирішили запровадити санкції проти 12 російських видавців, які видають та поширюють літературу антиукраїнського змісту.

Водночас, за словами Куркова, фільтр, який створили чиновники, коли треба отримувати ліцензію на кожну назву, російські видавці навчилися дуже швидко обходити.

У цьому наче нічого поганого немає, але є небезпека, що з книгарень будуть витіснятися книжки українських видавництв. Може бути конкуренція за місце на полиці,
– вказує письменник.

“Рятує те, що за останні чотири роки – і за тематикою, і за жанрами – український читач відійшов від російської літератури”, – додав Курков.

Хто такий Андрій Курков? Український письменник, журналіст та кіносценарист. Курков є автором понад 20 книг, серед яких як дорослі романи, так і казки для дітей. А ще він є автором понад 20 сценаріїв для художніх та документальних фільмів.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь