Українські видавці беруть участь у Болонському ярмарку

05/05/2020

Українські видавництва беруть участь у Болонському ярмарку дитячої книги в межах Global Rights Exchange BCBF (Глобальна біржа прав). Про це повідомляється на сайті Українського інституту книги.

Згідно з повідомленням, УІК долучився та сприяв організації участі українських видавництв в ярмарку — поширив інформацію про можливості онлайнучасті серед видавців, організував процес реєстрації та допомагав видавцям із усіма організаційними і технічними питаннями.

В Інституті пояснюють, що кожне видавництво, яке пройшло відповідні процедури реєстрації, отримало доступ до персонального кабінету. Видавці матимуть змогу брати участь в онлайнактивностях: проводити перемовини про укладання угод, укладати угоди, брати участь у вебінарах, лекціях, дискусіях, цифрових виставках, конференціях, майстер-класах, інтерв’ю та спеціальних проєктах.

Учасники, які були зареєстровані для участі у ярмарку цього року, отримали змогу безкоштовно представити свої видання світовій видавничій спільноті шляхом участі у Global Rights Exchange BCBF. Формат був запропонований організаторами ярмарку у партнерстві з міжнародною платформою з продажу та купівлі прав PubMutch.

Нагадаємо, що цього року Болонський ярмарок дитячої книги проходить онлайн. Захід триватиме чотири дні: з 4 по 7 травня.

Джерело: chytomo.com

No Comments

Залишити відповідь