Українські музиканти працюють над новою стройовою піснею для Збройних сил

10/02/2017

8 січня українські музиканти зібралися, щоб записати новий марш української армії. В основі маршу авторська пісня “Зродились ми великої години” на слова поета Олеся Бабія. З 1932 року це був гімн ОУН. Ця пісня у стилізованій обробці стане новою стройовою піснею для Збройних сил України. Композицію записали у студії лідера гурту “Плач Єремії” Тараса Чубая за Києвом.

“Міська рада Дніпра запропонувала взяти участь у створенні маршу нової української армії. Разом з військовим оркестром презентували його 22 січня у День соборності під час відкриття пам’ятника на честь злуки УНР і ЗУНР. Він виконаний як “петлюрівський” хрест. Хочу долучити до роботи над маршем українських співаків-патріотів”, – сказав лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка.

Автор: facebook.com

Над піснею також працювали вокаліст “Тартака” Сашко Положинський, лідер гурту “Мандри” Сергій Фоменко, Олег Михайлюта з “Танка на майдані Конґо”, лідер “Хореї козацької” Тарас Компаніченко та Іван Леньо з Kozak System.

Текст маршу нової української армії затвердив Генштаб.

14 жовтня у День захисника України вийде альбом “Пісні війни”. Це 15 авторських пісень демобілізованих українських бійців, або тих, які ще воюють. З авторами заспівали вокаліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя, лідер гурт “Мандри” Сергій Фоменко, фіналіст “Голосу країни” Арсен Мірзоян та гурт “Піккардійська терція”. Тираж диску – 5 тис. екземплярів. Розповсюдять по військових частинах, госпіталях, а також до музичних шкіл та училищ.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь