Меню
Категоріі
Українське фентезі визнано найочікуванішим європейським дитячим фільмом
23/10/2018 Новини

Презентація проекту українського родинного фентезі «Коло життя», що за підтримки Українського культурного фонду розробляє компанія «Пронто Фільм», стала однією з найяскравіших подій Форуму дитячого кіно, що проходив у рамках Ризького міжнародного кінофестивалю.

Про це інформує прес-служба Українського культурного фонду.

Всього у Ризі було представлено 13 проектів дитячих фільмів і серіалів з України, Польщі, Чехії, Грузії, Естонії, Латвії. Проекти презентували не лише професійному журі, а й безпосередній аудиторії – дітям. І професійне журі, і дитяча аудиторія визнали «Коло життя» найбільш очікуваним для них проектом.

«Для нас дуже важливою була реакція дітей, адже це найбільш чесна і щира думка майбутніх глядачів фільму. І реакція європейської дитячої аудиторії перевершила всі наші сподівання. Діти із захватом вживалися в образи персонажів, закохалися у наш вигаданий світ і вже не можуть дочекатися виходу фільму. Ми отримали ще одне підтвердження, що «Коло життя» – це кіно, що буде цікаве і дітям, і батькам», – ​ розповіла продюсер фільму Катерина Копилова.

«Коло життя» – це пригодницьке фентезі для всієї родини, що розповість історію дівчинки, що потрапляє у фантастичний світ між життям і смертю, і з допомогою нових друзів бореться за повернення додому.

Член журі пітчингу, директор німецького дитячого кінофестивалю SCHLINGEL Міхаель Харбауер відзначив: «​Журі закохалося у ваш проект. І ми вже чекаємо його на нашому фестивалі».

Режисером картини виступить Олександр Кірієнко («Помаранчеве небо», «Інді», «Ілюзія страху»). Автор ідеї – Сергій Касторних (#SelfieParty).

Продюсер Пронто Фільм Максим Асадчий зазначає:​ «Я займаюся міжнародними кінопроектами вже понад 15 років, і за весь цей час жоден український проект не викликав такого однозначного інтересу у світі. «Коло Життя» – це шанс зробити український фільм, який стане культовим не лише в Україні.»

Нагадаємо, раніше проект «Коло життя» вже ​переміг на форумі дитячого кіно у Варшаві​.

Джерело: zik.ua

Залишити відповідь

Ви маєте бути ви увійшли щоб залишити коментар.

* *