Українська стрічка “Дякую” посіла друге місце на міжнародному фестивалі

29/04/2018

Фото: mip.gov.ua

Українська стрічка “Дякую” посіла друге місце на міжнародному фестивалі туристичних стрічок у Ризі (Латвія).

Про це повідомила завідувач сектору медіакомунікацій та зв’язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк на своїй сторінці у Facebook.

“Наша стрічка “Дякую”(короткометражна, державна промоція) посіла друге місце на міжнародному фестивалі туристичних стрічок у Ризі (Латвія)”, – йдеться у повідомленні.

Марина Соботюк уточнила, що цьогоріч було подано 500 фільмів, із них 200 пройшли відбір, а вже із них – вибрані кращі з кращих.

“30 кіношників з усього світу презентували під час фестивалю свої роботи. І Україна посіла друге місце! Українці, радіємо разом, це наша перемога і доказ, що Україна цікава та туристична, а ще креативна!” – додала Соботюк.

Нагадаємо, Прем’єра художньо-документальної стрічки “Дякую” відбулась 19 грудня в українській столиці. Стрічку було знято з метою популяризації України в світі та в рамках Року Японії в Україні.

Фільм зняла Best Friends Production на замовлення Міністерства інформаційної політики для популяризації України у світі в рамках року Японії в Україні.

У стрічці “Дякую” йдеться про японця Хіроші Оно, який заблукав Україною та отримав масу позитиву від своєї подорожі. Знаючи слово “Дякую”, він потрапив у Дяково на Закарпатті і промандрував найцікавішими куточками України, діставшись до Києва на конференцію, де він є головним спікером.
Показ стрічки відвідали члени Кабінету міністрів, представники Адміністрації Президента, дипломатичного корпусу іноземних держав.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь