Українська співачка з заходу, що оселилась у Москві, показала, як її цінують у Росії

26/02/2018

Екс-українська співачка Аліна Гросу, яка народилася у Чернівцях та змалечку робила перші співочі кроки в Україні, вже ставши дорослою вирішила, переїхати у сусідню Росію та будувати вже кар’єру там. Напередодні вона похвалилася черговим здобутком на чужині за пісню з вульгарним підтекстом.

Як сповістила Гросу у своєму Instagram, в Росії вона здобула премію “Експеримент року” від глянцевого журналу Melon Rich, а присудили їй цю нагороду за пісню “Хочу я баса”.

“Напередодні мій бас почули метри мистецтва та їм сподобалося. Таким чином, я зрозуміла, що шоу-бізнес на місці не стоїть і модна музика все одно пробирається в маси”, – прокоментувала свій успіх Аліна.

Зауважимо, що суперниками виконавиці у цій номінації були IVAN, LILIT і Дмитро Нестеров.

Гросу, премія, Росія, Melon Rich, музика, шоу-біз
Гросу похвалилася здобуттям російської премії

Крім того, Гросу в Instastories показала своїм шанувальникам приз.

Гросу, премія, Росія, Melon Rich, музика, шоу-біз
Нагороду Гросу отримала за пісню “Хочу я баса”

Додамо, що раніше вона дала Melon Rich об’ємне інтерв’ю. Зокрема, Гросу розповіла про початок своєї кар’єри в Україні.

Мені було три з половиною роки. Вперше я вийшла на сцену ще на Буковині в Чернівцях. Вийшло, що я вже з садка пішла у всілякі гуртки, але, мабуть, моя душа тягнулася саме до творчості. Найбільше задоволення я отримувала на уроках вокалу, танцях, музиці та на акторській майстерності. Від нашого садка мене відправили виступати до палацу “Юність Буковини”. Звідти я вже поїхала виступати в Київ. Я брала участь в різних конкурсах, в тому числі в “Дитячому Євробаченні”. Я починала співати в 1998 році, а в той час на естраді практично не було дітей, які професійно співають. Талановиті діти, безумовно, були завжди, але у шоу-бізнес вони не вривалися, тому можна сказати, що саме я відкрила ці “двері” в Україні. Через рік буде вже 20 років, як я співаю, з 19 років я почала записувати пісні в Росії,
– переконує колишня українська зірка.

За її словами, бути співачкою непросто як в Україні, так і у Росії.

Ти повністю залежиш від свого глядача. Ти пишеш те, що тобі подобається, що ти відчуваєш, і аудиторія це приймає. Якщо ні, то ти шукаєш іншийпідхід, щось зрозуміліше, але головне не брехати перш за все своїм людям. Тому що, якщо ти починаєш робити те, що тобі абсолютно не відповідає, то це має дуже негарний вигляд”, – підкреслює Гросу.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь