Українська бандуристка стала обличчям Міжнародної наукової конференції

20/03/2018

Фото бандуристки Алли Лішун з міста Вараш Рівненської області прикрасило обкладинку наукового видання 13-ї Міжнародної наукової конференції з народної культури “Шляхи розвитку традиційних європейських культур у ХХІ столітті”.

На фото жінку зобразили у традиційному народному вбранні разом з інструментом, пише “Вараш.Інфо”.

Бандуристка має високі досягнення у грі на бандурі.

Торік Алла Лішун стала лауреатом І премії престижного міжнародного конкурсу “Понтійська арена”. Цього року вона вже виступала на цьому ж фестивалі не з конкурсним, а показовим номером.

“Переможцем стала минулого року: маю І премію та особливу нагороду за патріотичність. Це фактично фестиваль-біженець: до 2014-го відбувався у Криму та збирав на сцені учасників з багатьох країн світу. Вже після ситуації у Криму фестиваль переїхав спочатку до Болгарії. Потім – до Києва. Його організувала громадська організація “Понтійська Арена” – діючий член міжнародної асоціації IOV при UNESCO, разом із Міністерством культури України та за участі всеукраїнських та міжнародних громадських організацій. І ось, коли я стала переможницею, то враховуючи це досягнення та значну творчу професійну діяльність, мене запросили до членства у громадській організації “Понтійська арена”, – каже бандуристка Алла Лішун.

На конференції у Міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві представили науковий альманах. На його обкладинці розмістили фото Алли Лішун. Альманах побачив світ у жовтніторік в Австрії, на тематичному заході, де були представники 36 країн світу. Збірник містить доповіді та матеріали учасників конференції, представляє і творчий доробок Алли Лішун.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь