Українка стала героїнею дитячої книжки в США

07/06/2018

76-річна Віра Мороз з Портленда в штаті Орегон у США, стала прототипом для героїні дитячої історії “Беш і Люсі зустрічають команду Віри та чарівних звірів”.

Книгу написала подруга доньки Віри Мороз, Ліса Кохн, у співавторстві з 9-річним сином Майклом – названим онуком жінки. Книга побачила світ у травні 2018 року, – пише Ukrainian People.

У книжці жінка є тренером успішної дівочої футбольної команди та помічником міського голови.

“Її форма була зшита блакитним і золотим українськими кольорами, і вона та її гравці носили у волоссі квіткові композиції в українському стилі. Команда Віри перехитрила, випередила, перекричала і перемогла кожну команду дівчат у місті, країні та штаті”, – так описують жінку автори книги.

У реальному житті Віра Мороз ніколи не була професійним тренером, але вона нерідко грає у футбол із рідними онуками і Майклом. Вона також проводила час із собакою Люсі, яка приносила м’яч. Це наштовхнуло Майкла на ідею зробити Люсі в книжці прихильницею футболу.

Ліса та Майкл почали разом писати книжки, коли Майклу було п’ять років. У той час якраз померла їхня собака Люсі, і це був їхній спосіб, щоб упоратися з болем втрати. Люсі стала головною героїнею книжки, яка всюди супроводжує хлопчика Беша (образ оснований на Майклові). Книжка про Віру Мороз стала третьою в серії.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь