Українець переміг на конкурсі композиторів у Німеччині

28/07/2016

Херсонський скрипаль і композитор Олександр Гоноболін став лауреатом міжнародного конкурсу композиторів у Німеччині. Про це йдеться на сайті конкурсу Crossover composition award.

У музичних змаганнях брали участь 353 композиції із 44-х країн світу, з яких журі обрало шість фіналістів.

У списку фіналістів також є композитори зі США, Угорщини, Польщі та Німеччини. Композиції лауреатів лунатимуть на фінальному концерті , який відбудеться 25 вересня у німецькому Менхеймі. Конкурс проводиться раз на три роки. Його мета — розширити репертуар для скрипалів.

Олександр Чарльзович Гоноболін — заслужений артист України, відомий скрипаль, диригент, композитор, член французьких асоціацій композиторів SACEM та виконавців SPEDIDAM. Член ДААСП (Україна).

Він — автор понад 200 творів. Серед них — твори для симфонічних та камерних оркестрів, ансамблів, струнно-смичкових інструментів, фортепіано, а також вокальні твори.

П’єси для скрипки і фортепіано Largo, La Danse, Tango Музичної федерацією Франції рекомендовані для іспитів в музичних закладах країни.

Композитор також написав музику до спектаклів, поставлених у театрах Києва, Херсона, Миколаєва, Риги (Латвія),  Залаегерсег (Угорщина)

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь