Україна відзначила третю річницю Дня Гідності та Свободи

22/11/2016

21 листопада в Україні відзначається День гідності та Свободи на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

13 листопада 2014 року  відповідний  указ підписав Президент України Петро Порошенко «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

21 листопада по всім регіонам України відбулися урочисті та культурно-мистецькі заходи, покликані  на гідному рівні  відзначити річницю Дня Гідності та Свободи, а також віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які змінили долю України.

В столиці України цього дня за участі керівництва держави відбулися урочисті заходи в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

Джерело: Міністерство культури України

No Comments

Залишити відповідь