У Японії перетворили на комікс книгу письменниці українського походження

02/05/2019

У Японії створюють комікс за книгою нобелівської лауреатки Світлани Алексієвич «У війни не жіноче обличчя». Про це повідомив співробітник Національного історичного музею Білорусі Олексій Лесин.

Над коміксом-мангою працює відомий художник Кейто Коуме. За словами Лесина, цей художник найбільш відомий графічним оформленням коміксу «Вовчиця і прянощі».

В інтернет уже виклали першу частину комікса.

Зазначимо, що білоруська письменниця українського походження Світлана Алєксієвич у 2015 році стала лауреаткою Нобелівської премії з літератури.

Про що книга?

«У війни не жіноче обличчя» – це запис історій жінок, яких війна змусила взяти в руки зброю для захисту рідної землі від фашизму.

Ця книга – результат кількарічної кропіткої праці: авторка розшукувала учасниць Другої світової війни і записувала їхні свідчення, які цілковито відрізнялися від свідчень чоловіків-ветеранів та від офіційної форми викладу спогадів про ті події.

Письменниця досліджує духовний світ жінок, які виживали в нелюдських умовах війни. У книзі зображено їхнє ставлення до смерті і необхідності вбивати, стосунки з чоловіками-соратниками і командирами, про побут на війні; про бажання жити після всього побаченого і пережитого, а ще – про повоєнну необхідність повернутися до жіночності, яка виникала не лише з внутрішньої потреби, але й через тиск суспільства,бо навіть найближчі люди вимагали якнайшвидше витіснити пережитий жах із свідомості.

Джерело: shotam.info

No Comments

Залишити відповідь