У Вінниці проведуть чотиригодинний танцювальний марафон під “Щедрик”

10/01/2018

13 січня о 18.00 біля головної ялинки міста розпочнеться танцювальний марафон «У ритмі свята». На вінничан та гостей міста чекає кількагодинний флешмоб, під час якого усіх охочих вчитимуть танцювати під сучасні варіації мелодії відомого «Щедрика». Розпочнеться дійство з презентації відеоролика, який до різдвяних свят створили вінницькі хореографи. Вони вирішили «заміксувати» класичну композицію Леонтовича із модними нині музичними стилями. Ідея осучаснити і станцювати хіп-хоп, джаз-модерн та джаз-фанк під всесвітньовідомий «Щедрик» належить вінницькому хореографу Ларисі Колесник.

«На музику можна дивитися по-різному – і це правильно. Адже іноді навіть давні народні пісні набувають нового кольору та бачення. Головне, що вони залишаються українськими, – каже Лариса Колесник. – Ідея продемонструвати настільки «Щедрик» не лише музичний, але й танцювальний виникла давно, але реалізувати її вдалося лише цього року. У зйомках відеоролика були задіяні три студії танців: «LaMar Dance Academy», «Art Fusion» та «Black Diamonds». Завдяки професійності відомих у місті «звукарів» та монтажерів ми створили достойний кліп під «Щедрик», який стає дедалі популярнішим у соцмережах. Нашу ідею підтримали і в інших містах України. А тому на танцювальному марафоні на великих екранах буде представлений відеоряд, відзнятий в різних куточках держави. Хореографи зі своїми вихованцями презентують свої варіанти танцювального виконання «Щедрика». У такий спосіб ми намагаємося показати, що актуальною та популярною може бути і традиційна версія різдвяного хіта Миколи Леонтовича, і різноманітні найсучасніші обробки цього твору».

Закриватимуть головну ялинку Вінниці на наступний день, увечері 14 січня. Але святковий настрій у Центральному парку пануватиме упродовж усього дня, адже Вінниця вдруге прийматиме зимовий фестиваль вуличної їжі «Food Weekend», на який з’їдуться учасники з понад 20 міст України.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь