У Вінниці просто неба проведуть книжковий фестиваль

08/05/2021

Традиційний книжковий фестиваль VinBookFest цього року відбудеться у змішаному форматі. 15 та 16 травня на Європейській площі проведуть книжковий ярмарок за участі українських видавництв, а зустрічі та лекції з авторами здебільшого проходитимуть в онлайні, або наживо за невеликої кількості відвідувачів і попередньою реєстрацією. Серед гостей цьогорічного фестивалю: українська журналістка, письменниця, поетеса та сценаристка Ірен Роздобудько, українська письменниця Ніна Фіалко, перекладачка Божена Антоняк та інші.

«У програмі фестивалю інтерактиви, зустрічі, презентації. Однак заважаючи на карантинні обмеження кількість запрошених невелика. Але будуть стріми, прямі ефіри з креативного простору «Артинов». Тобто хто не потрапить на безпосередню зустріч, зможе побачити на Фейсбуці відео, – повідомила організаторка фестивалю Тетяна Верещак. – Онлайн-трансляція у нас також буде з Варшавою, спілкуватимемось з іноземною письменницею. І видавництва до нас їдуть з Харкова, Києва, Чернівців. Поруч з локацією на Європейській площі, де видавці презентують вінничанам свої книжкові новинки, розташуємо цікаві тематичні фотозони для відвідувачів».

Як писав «День», книжкова виставка-ярмарок друкованих видань українських видавництв та книгарень відбувається у Вінниці з 2017 року. Щороку він змінює головну локацію і розширює програму, додаючи нові заходи: майстер-класи, квести, поетичні батли, а також літературні зустрічі та автограф-сесії з українськими письменниками.

Джерело: day.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь