У Верховній Раді розгорнули експозицію “Артвізитівка Києва”

07/07/2018

У кулуарах Верховної Ради розгорнуто виставку “Артвізитівка Києва” –  авторський культурно-мистецький проект, що є результатом роботи минулорічного пленеру художників з різних міст України.

“Роботи митців, які долучились до проекту “Артвізитівка Києва”, нагадують про знакові місця древнього Києва. Проект зібрав талановитих художників з усієї України з активною життєвою позицією, своїми роботами митці закликають до збереження культурної спадщини, що може зникнути в урбаністичній забудові міста”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, виставка реалізовується впродовж багатьох років у межах проектів “Артвізитівка України” та “Артвізитівка міст та регіонів України” громадськими організаціями та митцями. Організатор експозиції – Громадська організація “Жінки майбутнього”.

З художнім портретом Києва народні депутати, представники засобів масової інформації та гості парламенту можуть ознайомитися до 13 липня 2018 року в кулуарах третього поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5). Вхід за картками акредитації.

Джерело: ukrinform.ua

No Comments

Залишити відповідь