У центрі Києва відкриють музей Небесної сотні

22/11/2016

У центрі Києва відкриють музей Небесної сотніУ Києві з’явиться музей-меморіал героїв Небесної Сотні. Про це заявив Петро Порошенко на урочистостях в “Мистецькому арсеналі”. Президент вже розпорядився виділити земельну ділянку на Алеї небесної Сотні, колишньій Інститутській.

Президент зазначив, що підтримує позицію сімей героїв Небесної сотні і громадських організацій.

“Цей музей повинен бути сучасним. Він повинен дивитися в майбутнє. Він повинен бути сформований кращими світовими та українськими художниками, і він повинен бути розміщений на земельній ділянці за адресою Алея героїв Небесної сотні”, – підкреслив Порошенко.

Президент сказав, що якщо необхідно взяти на себе політичну відповідальність за таке рішення і віддати розпорядження, щоб музей був розташований саме там, то він готовий це зробити.

“Я беру на себе цю політичну відповідальність, і даю розпорядження вирішити питання про виділення земельної ділянки”, – зазначив Порошенко.

Він пояснив, що питання довго не вирішувалося, оскільки є ряд судових рішень про передачу земельної ділянки різним власникам, у тому числі приватним.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь