У травні в Києві пройде міжнародний кінофестиваль “Молодість”

06/05/2018

Вже в кінці травня в Києві стартує п’ятиденний міжнародний кінофестиваль “Молодість”, на якому покажуть близько 200 короткометражних кінофільмів.

Уже наприкінці травня Поштова площа в Києві перетвориться на масштабний кінотеатр просто неба.

Там відбудуться головні події 47-го міжнародного кінофестивалю “Молодість” – відкриття і церемонія нагородження переможців конкурсних програм. Але цього року вперше найстаріший український кінофестиваль відбудеться не восени, а навесні. У програмі понад 200 повнометражних та короткометражних фільмів з усього світу.

Це буде не тільки місце відкриття і закриття фестивалю. Завдяки спеціальному екрану ми можемо робити покази і вдень, і ввечері, деякі з них будуть безкоштовними. Також там буде відбуватися конкурс для дітей,
– прокоментував генеральний директор кінофестивалю “Молодість” Андрій Халпахчі.

Відео, на якому головний директор фестивалю “Молодість” розповідає план заходів

В національній конкурсній програмі за головну нагороду – статуетку “Скіфський олень” та 50 тисяч гривень – позмагаються 21 короткометражний фільм. У міжнародній конкурсній програмі призовий фонд більший – 10 тисяч доларів.


Статуетка “Скіфський олень”

Також до конкурсної програми фестивалю “Молодість” потрапляють тільки дебютні повнометражні фільми. А свого часу з українського фестивалю розпочинали такі легендарні французькі режисери, як Гаспар Ное та Франсуа Озон.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь