У Тернополі представили виставку “Жіночність лісу”

11/06/2016

«Feminite du bois», («Жіночність лісу») – так називається персональна виставка художниці Наталії Дідик. На експозиції було представлено живописні картини та скульптурні роботи. Над ними художниця працювала понад рік.

У роботах Наталії Дідик розкривається світ жінки. На експозиції домінують білий колір і пастельні кольори. На тлі білого, що вносить в експозицію лінію світла та легкості,  вибудовуються різні образи юних жінок. Картини, виконані олією на полотнах, які вставлені у залізні рами. Таким чином досягнуто гармонійного поєднання легких кольорів із важким металом.

На виставці «Жіночність лісу» були представлені також скульптурні роботи. Образ жінки художниця розкрила у кількох роботах із гіпсу. До речі, контрастне поєднання матеріалів присутнє і у скульптурних роботах – вони виконані за допомогою глини і заліза. А їх кольорова гама  перегукуються із живописними картинами.

Окрім цього, посеред таємничого лісу, яку створила Наталія Дідик, увагу відвідувачів привертають експозиції білих зайчиків у чорній масці ворони. У таке контрастне поєднання вкладений соціальний підтекст. Художниця пояснює, що образ ворони для неї асоціюється  з мудрістю, а образ зайчика – з дурістю. Відтак у цих роботах зроблений контекстний наголос – дурні люди можуть носити маску розумних людей. Автор виставки також зазначає, що обрала білу глину через її особливу пластичність і легкість.

Наталія Дідик каже, що своєю виставкою «Жіночність лісу» хотіла показати перш за все ніжність, передати світло, носієм якого є світ кожної жінки.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото автора

Джерело: http://day.kyiv.ua/uk/news/100616-u-ternopoli-predstavyly-vystavku-zhinochnist-lisu

No Comments

Залишити відповідь