У Сєвєродонецьку відзначили День української писемності та мови

09/11/2017

У рамках робочої поїздки до Сєвєродонецька, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук взяв участь у святкових заходах до Дня української писемності та мови, які відбулися на Луганщині.

Зокрема, він  долучився до молодіжного флешмобу, який  був присвячений святу рідної мови, проведений учнями сєвєродонецьких шкіл на площі Перемоги міста. Заступник Міністра культури подякував молоді Луганщини за активну життєву позицію, а також вчителям, які виховують гідне майбутнє покоління нашої країни.

Разом з головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук взяв участь у відкритті літературно-мистецького свята, присвяченого Дню української писемності та мови.

Під час свого виступу Юрій Рибачук привітав луганчан  із загальнонаціональним святом єднання – Днем української писемності та мови та висловив сподіваннями, що невдовзі ці святкові заходи відбуватимуть  в українському Луганську.

Він також передав Юрію Гарбузу особливу подяку від Міністра культури України ЄвгенаНищука за вагомий внесок у відродження української культури і популяризацію української мови. Окрім того, почесною грамотою Міністерства була відзначена начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Аліна Адамчук, подяками Міністерства – керівник ансамблю пісні та танцю Луганської обласної філармонії «Радани» Ілля Ханенко та заступник директора Луганського обласного центру навчально-методичної роботи культурних ініціатив і кіномистецтва Ганна Саган.

Джерело: Міністерство культури України

 

No Comments

Залишити відповідь