У столиці встановили новий рекорд – виготовили найбільший прапор

21/06/2016

У столиці встановили новий рекорд - виготовили найбільший прапор

У Києві, 18 червня 2016 року, активістка Ангеліна Шостак, встановила рекорд України, виготовивши найбільший національний прапор, на якому нашитий текст з Конституції України. Це – слова статті п’ятої Основного Закону, яка говорить, що єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Цей прапор – це такий месидж Верховній Раді, що це народ їх туди делегував, що саме народ є та сама влада, і так як працює народ, так само має працювати і Верховна Рада, – заявила, автор вишитого прапору, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Вона розповіла, що займається виготовленням прапорів з самого початку війни. На її рахунку вже 305 стягів, серед них – іменні для кіборгів, народних героїв, Джамали тощо.

У країні продовжується війна з Росією, і кожен з нас має робити все, від нього залежне, щоб наближати нашу з вами перемогу, – наголосив Олег Іваненко, голова наглядової ради національного проекту «Книга рекордів України».

Ігор Пидчибий, куратор проекту, зазначив, що розмір прапору – 4,5 на 3 метри, загальна площа – 13,5 метри квадратних.

Ангеліна Шостак розповіла, що дуже б хотіла, щоб цей прапор повісили у Верховній Раді, аби  народні депутати його бачили кожного разу.

Джерело: http://vechirniykiev.com.ua/news/u-stolytsi-vstanovyly-novyy-rekord-vyhotovyly-naybilshyy-prapor

No Comments

Залишити відповідь