У столиці презентують виставу для немовлят

28/11/2019

Бейбі-театр, розрахований на наймолодших глядачів, підготував прем’єрну виставу “Сонце”.

– До недавнього часу в нашій країні двері в театри для дітей від 0 до 3-х років були зачинені, навіть у «дитячі». Проте в міжнародній практиці театр для немовлят є одним з лідерів прогресивних методик навчання вже багато років.  “Бейбі театр” – це спосіб пізнання світу для малюків через мистецтво, – розповідають в театрі. –  Ми створюємо не просто ігрові вистави, а цілі фантастичні світи і простори, де головні герої – завжди діти, які активно взаємодіють з акторами та між собою, пізнаючи світ через художні образи, живу музику, пластику, світлові проекції та незвичайну для себе атмосферу, в яку скоріш за все потрапляють вперше.   Вистава «Сонце» є першим самостійним кроком «Бейбі театру». Дія відбуватиметься в мобільному просторі, куполі-наметі, який і стане нашою власною маленькою сценою на початковому етапі розвитку театру. Він дозволить проводити безпечні та комфортні вистави для дітей та їх батьків майже у будь-якому приміщенні чи навіть на вулиці (у теплий період року). 

Опис вистави:  Яскрава, як посмішка.  Ніжна, як поцілунок.  Тепла, як обійми.  Це все вистава “Сонце”. Вистава про Зірку, що дарує життя. До якої можна буде доторкнутися, і частиною якої ви зможете стати… Яскрава. Ніжна. Тепла.

“Бейбі театр” є результатом десятирічного досвіду, пошуків та експериментів режисера Марини Богомаз та художниці Ольги Філончук у сфері професійного театру для дітей.  Разом вони створили більше 20-ти вистав, відвідали багато фестивалів в Європі та Україні, більше 6-ти років займаються викладацькою діяльністю і роботою з дітьми.
Також у команді є психолог, адже сюжети вистав базуються на вивчені дитячої психології. У виставах грають професійні актори та музиканти. Створюють візуальну складову досвідчені технологи, художники та бутафори.

Сонце

Коли: 30 листопада та 1 грудня о 12.00 та 16.00, 7 та 8 грудня о 13.00 та 15.00
Де: IZONE вул. Набережно-Лугова, 8
Вартість квитка: 200 грн.

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

No Comments

Залишити відповідь