У столиці оберуть кращий гурт, який виступить на Sziget Festival 2018

25/05/2018

26 травня у клубі Atlas відбудеться фінальний концерт і церемонія нагородження інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards, де буде оголошено гурт, який виступить на Sziget Festival 2018. Крім цього лауреат премії у номінації “Europe” отримає грошову винагороду 15 000 грн.

Стали відомі імена фіналістів нової інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards. До шорт-ліста в номінації “Europe” увійшли гурти KADNAY, [O] і YUKO, як фаворити голосування експертів премії, та гурти Львівський Танцювальний Клуб і My Last Attempt, обрані голосуванням на сайті. Під час концерту серед усіх присутніх у залі буде розіграно 2 тижневих квитки на Sziget. Вхід на фінал вільний.

Відбір гуртів у номінації “Europe” проходив у 3 етапи. Гурти відправляли заявки на участь, які ретельно переглядалися і формувався лонг-ліст з 50 імен. Далі тривало голосування фанів за ці гурти на сайті паралельно з голосуванням 8 музичних експертів. Кожен член журі обирав власний топ-3, результати підсумовувалися і так обиралася перша трійка від експертів. Два фіналісти на сайті визначалися серед гуртів, які зібрали найбільше голосів шляхом чесного голосування прихильників.

На сьогодні відомі і найбільш вірогідні переможці у другій номінації “Young”: CODÂNE, H A W X, [O], Palmo X, Siberian Sun, SLOW ACTION, Ульмо Три, Very The Jerry і YUKO. У виборі переможця з гуртів, які видали свій перший реліз (пісню, альбом, або кліп) протягом минулого року, буде оцінено не сам реліз, а нового артиста вцілому, його продуктивність, актуальність і перспективність. Один із цих артистів у фіналі 26 травня отримає премію і 20 000 грн. на реалізацію свого таланту.

Остаточно вибиратимуть експерти премії: Сергій Малецький, Андрій Уреньов, Дмитро Феліксов, Володимир Пасяка, Євгенія Стрижевська, Володимир Бригинець, Максим Карпій і Ярослав Лодигін.

Відбір серед українських гуртів на сцену Sziget проходив в Україні вже двічі: у 2015 році перемогу в конкурсі одержав гурт ONUKA, а у 2017-му – Atomic Simao. Премія APPS Music вперше роздала нагороди влітку 2017-го в номінаціях “Прорив року”, переможцем якої стали Indytronics, та “Кліп року” і “Хіт року”, в яких перемогли Be My Guest.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь