У Славутичі розпочався міжнародний фестиваль кіно та урбаністики “86”

28/04/2017

Плакат фестивалю “86”

Cьогодні розпочинається четвертий міжнародний фестиваль кіно та убраністики «86». Захід проходитиме до 2 травня у місті Славутич за підтримки Держкіно. Молоді режисери з міст Луганської та Донецької областей покажуть стрічки про середовище, де вони виросли. Крім того, У повнометражній програмі – українські прем’єри десяти зарубіжних фільмів, – йдеться на сайті агентства з питань кіно.

 «86» покаже «Дядько Говард» (2016) американського режисера Аарона Брукнера, продюсер фільму – Джим Джармуш. Також у програмі: «Усі безсонні ночі» (2016) переможця Sundance Міхала Марчака, «Світ без кінця» (2016) учасника минулорічного «86» Джема Коена та інші.

До програми національного конкурсу «Пальма півночі» з сімдесяти п’яти робіт відібрали шість фіналістів. Володар Ґран-прі фестивалю отримає грошовий приз.

Окрім того,  у програмі фестивалю «86» – ретроспектива Джона Сміта, одного з ключових авангардних кінематографістів сучасності, та Q&A з режисером. Спільно з «Чілдрен кінофест» буде показана дитяча кінопрограма. Вже втретє відбудеться конкурс-лабораторія урбаністичного кіно MyStreetFilms-Рубіж.

 На фестивалі буде широка музична та урбаністична  програми. Кінозаходи можна проглянути на сайті “86”. Туди увійдуть фільм з Франції, Польщі, США, Швеції, Німеччини та ін.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь