У шести містах збільшать потужність FM-передавачів «Українського радіо» та радіо «Культура»

16/08/2019

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняло рішення збільшити потужності діючих FM-радіопередавачів, які транслюють програми «Українського радіо» та радіо «Культура» у шести містах України.

Про це йдеться у протоколі засідання правління НСТУ від 5 серпня.

«За результатами обговорення вирішили: доручити директору департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення Грузинському Д.О., директору департаменту упраління бюджетом Горецькій І.А., генеральному продюсеру радіо дирекції «Українське радіо» Хоркіну Д.М., директору департаменту координації філій Шматову М.В.:

  • спільно опрацювати питання збільшення потужностей діючих FM-радіопередавачів, які транслюють радіопрограми ПАТ «НСТУ»;
  • подати узгоджені пропозиції на розгляд правління ПАТ «НСТУ», – зазначено у протоколі.

Член правління НСТУ Микола Чернотицький розповів сайту «Детектор медіа», що потужність FM-радіопередавачів буде збільшено у Кривому Розі – 90,4 МГц (Дніпропетровська область), Краматорську – 102,2 МГц (Донецька область), Бердянську – 88,4 МГц і Мелітополі – 107,7 МГц (Запорізька область), в Івано-Франківську – 91,0 МГц та Харкові – 91,6 МГц.

У Кривому Розі наразі діюча потужність радіопередавача, який транслює «Українське радіо», складає 0,1 кВт, буде збільшено до 0,25 кВт.

У Краматорську діюча потужність радіопередавача, який транслює «Українське радіо», складає 0,1 кВт, буде збільшено до 0,25 кВт. У Бердянську – 0,25 кВт, буде збільшено до 0,5 кВт, у Мелітополі – 0,25 кВт, збільшена потужність – 0,5 кВт.

В Івано-Франківську та Харкові збільшать потужність FM-радіопередавачів, які транслюють радіо «Культура». Наразі там діюча потужність 0,03 кВт і 0,1 кВт відповідно, планують збільшити до 0,1 кВт і 0, 25 кВт.

Джерело: stv.detector.media

No Comments

Залишити відповідь