У Порошенка прокоментували скандал довкола політичного ролика за участю Приходько

21/02/2018

В Адміністрації Президента України відреагували на скандал довкола піар-ролику президента Петра Порошенка, в якому знялася українська співачка Анастасія Приходько, і якій було повідомлено, що це нібито соціальне відео.

Про це повідомляє ТСН.

Нагадаємо, напередодні Анастасія Приходько заявила, що її обдурили та без згоди використали у передвиборчій кампанії президента Петра Порошенка. За словами співачки, міністр культури Євген Нищук запропонував їй знятися саме в соціальному відеоролику, проте відео вийшло політичним.

“Ну, можна списати на те, що стався якийсь збій в комунікації, ну окей. Була претензія, виробник прибрав. Переговори про сам зміст запису вів продюсер цього ролика. Очевидно, як він каже, було повідомлено, що це буде соціальний ролик. Під час запису прізвище Порошенка звучало”, – розповів фахівець з інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

Читайте також: Сеїтаблаєв знявся у відеоролику з Приходько і теж не знав, що відео буде політичним

Зазначимо, що зараз юристи Приходько готують судовий позов і збирають докази. Щодо самого відео, то з ролика, який демонструють українські телеканали, співачку вирізали і замінили музику.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь