У Музеї сучасного мистецтва України відкриється виставка “Родина. Майстерність. Традиція”

13/11/2017

16 листопада у Музеї сучасного мистецтва України відбудеться відкриття виставки «Родина. Майстерність. Традиція», в рамках музейного проекту «Сімейні цінності – Родинні зв’язки».

Виставка  репрезентуватиме  мистецтво родини Красних – Ольхових, демонструючи потужний зв’язок членів родини з мистецтвом, відображення долі, характеру та можливостей у їх творчості.

Під час заходу відбудеться  концерт сучасної академічної музики, серед якої, зокрема, прозвучать твори Арнольда Шенберга – Австрія (США), П’єра Булеза – Франція, Карлхайнца Штокхаузена – Німеччина, Сергія Зажитько – Україна, Вільяма Болкіаха – США, Павла Колпакова – Україна.

У рамках відкриття виставки, також  відбудеться презентація каталогу Івана Красного, який присвячено 100- річчю художника та ювілею 100-річчя Національної Академії Мистецтв, в якій митець викладав майже півсторіччя.

Відкриття виставки відбудеться 16 листопада 2017 р. о 18.00.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, окрім понеділка. Вхід вільний

Довідково:

Іван Красний – український художник, майстер пастелі та акварелі. Працював в області станкової графіки. Івана Красного також називають ліричним співаком природи України, поетом акварелі. Природа Канева – улюблена тема в творчості художника.

Твори митця представлені в понад 20 музейних колекціях в Україні та за її межами.

Слава Лівшиць– українська художниця. За своє життя мисткиня створила кілька сотень картин. Це пейзажі, натюрморти і портрети, написані в манері станкового живопису, що відрізняються багатством і різноманітністю колірної гами.

Полотна художниці зараз знаходяться в музеях Києва, Канева, Переяслава-Хмельницького, а також в приватних колекціях України, Росії, Великобританії, Німеччини, Італії та Швейцарії.

Тетяна Красна – живописець, графік.  В її роботах  проглядається вплив попередніх поколінь – висока культура кольоропису Р. Фалька, у якого вчилася мати Красної, ліричне забарвлення у відтворенні дійсності Є. Волобуєва, колеги і близького приятеля родини, зосередженість і творчу дисциплінованість батька, професора І.Красного. Надзвичайно привабливим для майстрині є процес перетворення природного ландшафту на пейзаж-картину з долученням елементів побутового жанру.

Олександр Ольхов – український художник. Пейзажист, який працює в традиційній реалістичній манері. його роботам властива особлива схвильована ліричність, натиск почуттів та багата кольорова палітра. Все це і надає його живопису експресіоністичними виразність.

Марина Ольхова – українська художниця-ілюстратор, учасниця численних художніх виставок. У своїх роботах використовує переважно акварель, застосовуючи тонкі та напівпрозорі техніки.

Джерело: Міністерство культури України

 

No Comments

Залишити відповідь