У Мінкультури обговорили тактичні та стратегічні напрямки роботи Українського інституту книги

10/04/2018

Перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко та заступник Міністра культури Юрій Рибачук зустрілися з командою Українського інституту книги для налагодження ефективних комунікацій  і обговорення тактичних і стратегічних напрямків роботи. Під час розмови порушили проблемні питання функціонування  Українського інституту книги, як інституції  нового типу, яка немає аналогів серед державних установ України та не вкладається у систему традиційних організацій.

Також розглянули питання здійснення необхідних кроків для забезпечення ефективної діяльності та реалізації Українським інститутом книги завдань та функцій, визначених законодавством.

Міністерство культури України  покладає великі сподівання на ефективну та результативну реалізацію Інститутом державної політики у вітчизняному книговидавництві, промоції читання та  української книжки та літератури за кордоном. У тому числі, проведення важливих міжнародних проектів, як Франкфуртський книжковий ярмарок, та забезпечення представлення України на високому рівні на інших престижних міжнародних форумах.

Досягнення цих результатів потребує активізації спільних  зусиль всіх учасників цього процесу та їх консолідації, організації роботи Інституту на основі проектного менеджменту, поєднання амбітних планів з реаліями щоденної роботи та кроками задля  розвитку книги  в Україні.

Джерело: Міністерство культури України

No Comments

Залишити відповідь