У метро Києва запустили потяг «української ідентичності»

21/11/2018

На синій гілці київського метро запустили потяг «української ідентичності». Проект презентував Національний музей «Меморіал жертв голодомору», повідомила кореспондентка Громадського.

На стінах вагону розмістили серію інформаційних постерів, які розповідають про українську культуру, науку та суспільний розвиток.

«У 2018 України відзначає 85-ті роковини Голодомору. І сьогодні постала гостра потреба залучати нові форми подачі інформації, які б дозволили охопити весь український соціум», — розповіла про актуальність проекту Олеся Стасюк, генеральний директор музею.

З постерами можна ознайомитись до 10 грудня 2018 року в одному з потягів метро, що курсує синьою гілкою.

Нагадаємо, що в Київському метрополітені 13 листопада встановили термінали на касах — відтепер платити за проїзд можна банківською карткою, а не лише готівкою.

До лютого 2019 року в 500 вагонах метро з 822 існуючих з’являться надземні зображення вулиць, які пасажири проїжджають під землею. Зображення будуть виводити на телевізори, розміщені у вагонах.

Нагадаємо з 14 липня  у Києві діють нові тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці. Вартість проїзду становить 8 гривень.

Джерело: hromadske.ua

No Comments

Залишити відповідь