У Любліні відбувається унікальна виставка, учасниками якої стали діти загиблих українських воїнів

13/07/2019

Фото Армія Inform

На центральній площі Любліна (Польща) до 16 липня триватиме вулична фотовиставка “Погляд майбутнього”. Учасниками проєкту стали діти із сімей загиблих українських Героїв.

Про це повідомляє Армія Inform у Facebook.

У польському місті Люблін на центральній площі міста до 16 липня триватиме вулична фотовиставка “Погляд майбутнього”. Учасниками проєкту стали діти із сімей загиблих українських Героїв, які одними з перших без вагань встали на захист України.

“Це історії дітей, які у своїх маленьких серцях завжди носитимуть великий біль. Ці діти вмить стали дорослими: багато мрій, планів і сподівань ніколи для них не здійсняться через втрату рідної людини…

Серед героїв проєкту є дітки, які свого тата ніколи не знали та не бачили…, бо народились після його загибелі… Єдине, що вони знають, це тата-Героя, який дивиться на них ніжним та люблячим поглядом лише з фотографії…”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що ця унікальна вулична фотовиставка не залишила байдужими поляків, вони читають історії дітей, вдивляються в очі малечі та щиро співчувають нашому народу.

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь