У Львові відкрили унікальну фотовиставку із 10 тисяч портретів

18/10/2016

Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

У приміщенні львіської міської ради, а саме в коридорах її четвертого поверху, можна переглянути унікальну виставку Сергія Толочка “Добрі фото”. Понад 10 тисяч портретів львів’ян та гостей міста стали результатом річної роботи фотографа у місті Лева. Усі фотографії роздруковані у маленькому розмірі на великих кількаметрових банерах. Сам Сергій Толочко із Нікополя. Проте приїхавши більше року тому до Львова вирішив зреалізувати саме тут свій задум.

Моделей для фотографій Сергій Толочко шукав на вулицях міста. Будь-хто міг отримати від нього фотографію. Впродовж року, не зважаючи на погодні умови, фотограф творив свій унікальний проект, який наразі є найбільшим портретний позитивним фотопроектом у світі.

“Ми хочемо показати всій Європі сучасне добре та позитивне обличчя українців. У цей непростий для нашої країни час ми можемо усміхатися та створювати добро У моїй колекції 10 тисяч обличь: усміхнених, щирих та емоційних – від маленьких до дорослих. У новинах показують чиновників і корупцію, а людям потрібні любов, щастя і радість. Для хорошої фотографії зовсім не потрібні наряди і макіяж, але потрібен професійний фотограф і добрі емоції. Найменший учасник фотосесії – 2 місячний хлопчик, через рік він прийшов до мене знову фотографуватися уже своїми ніжками. Був ще 96-річний чоловік. Сам дізнався про проект і прийшов зробити собі знимку. Таких цікавих випадків було дуже багато, це все приносило справжнє задоволення”, – розповів фотограф.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів. Фото автора

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь