У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль “І люди, і ляльки”

22/06/2016

Це вже другий такий за ліком захід (перший відбувся 2015-го).

Складатиметься фестиваль з двох частин. Перша – це мандри «Волоцюги і ляльки», які Львівський театр естрадних мініатюр проводитиме за підтримки  керівника Центру оздоровчої верхової їзди Остапа Луня «Кептарик», котрий, як і торік, надасть акторам і коней, і підводи.

Повезуть «у люди» спектакль «Божественна комедія по-галицькі». За словами директора театру «І люди, і ляльки» Олекси Кравчука, вистава присвячена відносинам чоловіка і жінки. Збудована, в основному, на фольклорі.  Ляльок для вистави виготовила Ельвіра Босович. Музику добирала Людмила Зборовська з гурту «Коралі».

Мандруватимуть «волоцюги» Пустомитівським і Перемишлянським районами три дні – з 25 червня.  За день планують показувати виставу у двох-трьох селах. Гратимуть безкоштовно у населених пунктах Товщів, Черепин, Лопушна, Суходіл, Глібовичі, Вільхівець, Будьків та Старе село.

Друга частина фестивалю, стаціонарна, стартує 1 липня. До Львова приїдуть колективи з Києва, Харкова, Чернігова, Миколаєва, Кіровограда, Черкас, Івано-Франківська та Хмельницького. Також – з-за меж України: з Білорусі, Литви та Грузії.

В афіші фесту – вистави і для дітей, і для дорослих.

Локації – театр «І люди, і ляльки», Театр Курбаса та Перший український театр для дітей та молоді.

Кравчук розповідає, що на форумі покажуть, зокрема, аж три версії вистави «Оскар і рожева пані» Еріка-Еманюеля Шмітта – харківську, київську і львівську.

Фінансово допомагатимуть проекту, як і минулого року, обласна та міська ради.  Також – львівські театри-партнери, котрі безкоштовно надають свої сцени для фестивальних вистав.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото «Дню» надала Ольга ВЕНГЖИН.

Джерело: http://day.kyiv.ua/uk/news/210616-u-lvovi-vidbudetsya-mizhnarodnyy-festyval-i-lyudy-i-lyalky

No Comments

Залишити відповідь