У Львові триває українсько-литовський дитячий фестиваль

04/07/2018

​З 3 по 9 липня на базі Львівської обласної бібліотеки для дітей триватиме міжнародний фестиваль ETNO BOOK-2018. Участь у події візьмуть юні читачі з України та Литви.

Міжнародний проект  Children’s fest “ETNO BOOK” реалізовують три бібліотеки: Публічна бібліотека міста Гаргждай, Муніципальна публічна бібліотека міста Скуодас (Литва) та Львівська обласна бібліотека для дітей. Його мета – це зміцнення культурних зв’язків між сусідніми державам, знайомство читачів бібліотек обох країн зі звичаями та культурою українського і литовського народів.

Фестиваль вперше пройшов у 2017 році у Литві. Тоді активні читачі Львівської обласної бібліотеки для дітей отримали унікальну нагоду побувати у сусідній країні та ознайомитись із місцевою культурою. Цьогоріч фестиваль приймає вже українська сторона. Для гостей з Литви, а їх прибуло близько 40 дітей та бібліотекарів, підготували насичену програму – майстер-класи, виступи музичних етно-гуртів (ЯгОди, ЖИВА, Маків цвіт та ін.), екскурсії Львовом та міськими музеями, етно-вечірка тощо. Крім цього, учасники фестивалю відправляться у село Верховина, що на Івано-Франківщині, де ознайомляться із культурою та побутом Карпатської України.

Джерело: galinfo.com.ua

No Comments

Залишити відповідь