У Львові створять найбільшу у світі скульптуру Івана Франка

20/08/2016

Скульптори Академії мистецтв, інтерпретуючи поетичні образи творів Івана Франка, створять шість скульптур з пінополістиролу висотою 4 метри кожна. Модульні скульптурні блоки пересуватимуться на колесах, а разом вони утворять найбільший у світі портрет Івана Франка.

Його заплановано виготовити упродовж 21-27 серпня на площі перед театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької у Львові, де проходитиме фестиваль сучасної монументальної скульптури «Franko sculpture symposium», повідомила 19 серпня під час прес-конференції директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

Портрет запрезентують 27 серпня о 20:00.

Крім того, до 160-річчя від дня народження Івана Франка на Львівщині заплановано багато інших культурно-мистецьких заходів.

Зокрема, у Дрогобичі та Нагуєвичах – батьківщині Івана Франка – організують День Франкової книги, квест «Місцями Івана Франка», виставки творів декоративно-ужиткового мистецтва, народної творчості, друкованої продукції.

До 160-го ювілею з дня народження Івана Франка у «Видавництві Старого Лева» вийде друком абетка про поета «Франко від А до Я».

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь