У Львові стартував найбільший літературний фестиваль Європи

06/07/2018

У Львові розпочався Місяць авторських читань – найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення організаторів.

На фестивалі щодня впродовж липня можна буде знайомитися з найцікавішими авторами і авторками польської, чеської, словацької, української та турецької літератур.

Почесна гостя МАЧ 2018 – Туреччина, тож щодня у Львові відбуватимуться зустрічі з турецькими письменниками та письменницями, які разом зі своїми колегами мандруватимуть усіма містами фестивалю і завершуватимуть своє турне у “Дзизі” на Вірменській, 35.

Нагадаємо, місяць авторських читань, започаткований 1999 року у Брно видавництвом “Vetrne mlyny”, охоплює 5 міст Центральної Європи. Щовечора впродовж липня у Львові, Вроцлаві, Брно, Кошицях та Остраві відбуваються два літературні вечори: один – для письменника з країн-господарок фестивалю, і один – з країни-гостя. МАЧ у Львові вперше відбувся у 2015 році. Відтоді місто вже відвідали іспанська та грузинська делегації.

Джерело: lviv.depo.ua

No Comments

Залишити відповідь