У Львові презентують безкоштовний мобільний музичний додаток

05/11/2019

Із 4 по 10 листопада у Львові відбудеться третій в Україні фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest. У програмі заплановані виступи колективів із різних міст України, концерти бандуристів з США, презентації альбомів бандур-гуртів, майстер-класи. Також відбудуться презентація мобільного додатку та курси англійської мови та культурного менеджменту для бандуристів.

«Родзинкою фестивалю стане презентація унікального мобільного додатку Bandura app. А завершиться фестиваль найбільшим концертом бандуристів у палаці Хоткевича», – повідомили організатори.

Так у середу, 6 листопада, у галереї сучасної сценографії, що на вул. Городоцькій, 36, презентують унікальний мобільний додаток Bandura Аpp.

«Минулого року ми запустили сторінку «Bandura online», де можна зіграти на старосвітській бандурі. За кілька місяців цей сайт зірвав фурор, адже сторінку сайту на даний момент переглянули понад 65 мільйонів разів користувачі з усього світу. Після цього успіху ми зрозуміли, що варто створити мобільний додаток. Втілити його у життя вдалось завдяки співпраці з проектом «Ukrzen» Михайла Голобородька, а також завдяки підтримці відомих бандуристів та експертів, серед яких: Юліан Китастий, Юрій Фединський, Оксана Герасименко та підтримці Українського культурного фонду», – розповіла арт-директорка Lviv Bandur Fest Анастасія Войтюк.

Фото Lviv Bandur Fest

За її словами, у додатку зібрано 6 унікальних інструментів: чернігівську бандуру, львівську бандуру харківського типу, кобзу, торбан, старосвітську бандуру та один інструмент-сюрприз, який можна буде почути на презентації проекту. Мобільний додаток можна буде скачати безкоштовно. Користувачі зможуть зіграти якусь мелодію, навіть якщо не вміють грати на цьому інструменті.

Також відбудуться виступи гурту Три кроки в ніч та Юліана Китастого, Юрія Фединського та інших. Основною концертною локацією стане Львівська національна філармонія.

5 листопада засновник фестивалю і лідер сучасної бандури у Львові гурт Troye Zillia презентує нову етно-ф’южн програму ENDORФINY.

7 листопада у Львівській філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудеться концерт «Bandura Today», участь у якому візьмуть Любов Ступчук, Оксана Герасименко, Георгій Матвіїв, Дмитро Губ’як, гурт Три кроки в ніч та Koloyolo. Для входу на концерт потрібно зареєструватися за посиланням.

Також у цей вечір виступить єдина в Україні та світі соул-бандуристка, учасниця шоу «Голос Країни» та«X-factor», виконавиця KRUTЬ із презентацією альбому «ALBINO». Подія відбудеться у закладі MolodoZeleno (2-й поверх, вул. Джерельна, 20).

8 листопада у Ляльковому театрі відбудеться концерт Юліана Китастого – відомого українського бандуриста, що проживає в США.

10 листопада у Палаці Культури ім. Г. Хоткевича відбудеться масштабний концерт гуртів та капел бандуристів. Долучитися до концерту можуть будь-які бандуристи, адже до 4 листопада триває конкурс для капел. Деталі – на фейсбук-сторінці фестивалю за посиланням.

Також у програмі фестивалю майстер-класи від видатних українських та американських бандуристів. Участь у майстер-класах безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Майстер-класи відбуватимуться 5, 6, 7 та 9 листопада.

До слова, з листопада 2019 по квітень 2020 у Львові відбудуться 2 спеціалізовані курси для бандуристів та бандуристок: курс спеціалізованої англійської мови та відкритий курс про музичний менеджмент та маркетинг. Курси відбуваються за підтримки Посольства США в Україні. Зареєструватися на курси можна до 10 листопада за посиланням.

Джерело: zaxid.net

No Comments

Залишити відповідь