У Львові представили виставку “Шедеври очима дітей”

17/06/2016

Благодійний проект, ініційований громадською організацією «Львівський центр піклування про дітей», прихистив Палац мистецтв (вул. Коперника, 17).

В експозиції – копії шедеврів світового мистецтва пензля дітей віком від 6 до 16 років. Юні інтерпретатори демонструють публіці, зокрема, власне бачення полотен «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, «Мерілін» Енді Воргола та «Свобода на барикадах» Ежена Делакруа.

За словами директора ГО «Львівський центр піклування про дітей» Юрія Гимона, «шедеври копіювали діти з неблагополучних сімей, сімей, що потрапили у кризову ситуацію, чиї батьки є алко- та наркозалежними, перебувають у місцях позбавлення волі, вимушено переселені з окупованих територій та зони проведення АТО, а також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей».

Юрій Гимон запрошує усіх охочих, а головне – небайдужих до чужого горя відвідати виставку та побачити таланти дітлахів, що потрапили у складні життєві обставини: «У більшості із них немає нормальних побутових умов та батьківського піклування».

Експоновані у Палаці мистецтв картини-«копії»  можна купити – якщо, звичайно, якась впаде в око. У такий спосіб відвідувачі-благодійники фінансово допоможуть дитині-інтерпретатору.

 

Вхід на виставку «Шедеври очима дітей» вільний.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

Джерело: http://day.kyiv.ua/uk/news/160616-u-lvovi-predstavyly-vystavku-shedevry-ochyma-ditey

No Comments

Залишити відповідь