У Києві з’явилася скульптура, яка реагує на потиск руки

20/07/2017

У київському “Експоцентрі” на центральній алеї встановили скульптуру “Трансформація”. Це постать людини, яка “виходить” з прозорого кубу. Зроблена із полімерів, з двох боків вона має сенсори, що реагують на доторк до руки.

“Ми презентуємо її в рамках 40-річної програми розвитку Експоцентру. Арт-об’єкт є “живим” і відгукується на тепло. Від “рукостискання” в середині фігури — на місці серця – загорається синє світло. Якщо підносять руки кілька людей — світло стає яскравішим. – каже арт-директор “Експоцетру України” Марина Матросова. – За задумом, це людина, яка здолала сповнений труднощів шлях – доклала зусиль і вийшла із зони комфорту. Вона готова до якісних змін і руху вперед. Так і Експоцентр зараз буде мінятись — і стане відбитком кожного відвідувача, того кращого, що є в Україні в людському плані. Прийдіть, доторкніться до уявних меж – і підтримайте себе і нас на шляху змін. Побачте, як у скульптури запалиться світло в грудях — це дуже надихає!”

“Трансформуйтесь, вибирайте співзвучні вам сфери життя, – каже автор проекту Микола Плохута.- Інкаше настане криза, і не залишить вам права вибору. Розвивайтеся, ставайте краще на особистісному рівні, тим самим робіть величезний внесок у ваше оточення. Створюйте своє життя і світ навколо себе!”

Із заявлених планів розвитку Експоцентру на 40 років – Музей науки, освітні центри, арт-резиденція, приміщення для дітей, виставковий центр світового рівня, бізнес-кампус.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь