У Києві визначили основні локації для Євробачення-2017

05/10/2016

У столиці визначили п’ять основних локацій для проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

“На вчорашній нараді визначили 5 основних локацій: 2 локації будуть розташовані в МВЦ – основна арена та прес-центр, EuroClub розміститься в БЦ «Парковий», Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття та закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється – урочистості будуть проводитися в Мистецькому Арсеналі, КМДА або на території Софії”, – повідомив С.Майзель.

Також під час наради обговорили необхідний благоустрій щодо кожної з локацій. Найважливішим у плані підготовки є облаштування саме цих п’яти майданчиків.

“Особливу увагу приділяємо благоустрою Лівобережної площі, так як там розташовані одразу 2 локації. Обговорили можливість запуску річного трамвайчика, який буде курсувати Дніпром від Поштової площі до основного місця проведення фестивалю на Лівобережній. Визначили необхідність створення проекту зручних пішохідних переходів”,- зазначив С.Майзель.

Він зазначив, що у рамках підготовки до Євробачення-2017 буде проведено капітальний ремонт основного освітлення та дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація (на Броварському проспекті, Русанівській набережній та мосту Метро). На Хрещатику буде створена окрема зона, де розміститься Євроселище. Для цього буде проведений ремонт дорожнього покриття та відремонтований фонтан на Майдані Незалежності. Також під час наради було визначено зміни організації дорожнього руху та обговорено необхідність встановлення додаткових світлофорів.

Джерело: УНН

No Comments

Залишити відповідь