У Києві відкрилась виставка “Невидима архітектура”

23/03/2018

У незрячих з’явилась унікальна можливість відчути більше двох десятків будівель, що ми так часто бачимо на листівках з різних країн. В київському музеї “Третя після опівночі” відкрилася нова виставка “невидима архітектура”.

Виставка особлива, адже все тут – на дотик. Кожна деталь відрізняється. І дах, і стіни, і вікна – об’ємні та відчуваються. Представлені два десятки зменшених українських та світових архітектурних пам’яток.

Ця виставка орієнтована і на зрячих, і незрячих, тому що зрячі можуть подивитись зовсім по новому на старі речі. А для незрячих це можливість дізнатись як виглядають ті чи інші відомі споруди, – розповіла співзасновник музею “Третя після опівночі” Аліна.

Виставка невидима архітектура діятиме близько півроку. Однак в музеї вже готують нові підбірки – скульптур та живопису. В світі таких багато, однак в Україні знайти важко. До того ж з квітня планують запустити екскурсії по місту для зрячих людей, однак з пов’язками на очах.

Супроводжувати їх буде незрячий гід. Так організатори допомагають людям зрозуміти як живе в Україні людина з вадами зору. А також дають їм роботу. Зараз в музеї чотири незрячих гіди.

Джерело: 24 Канал

No Comments

Залишити відповідь