У Києві роздумують, як демонтувати радянську символіку з Батьківщини-матері

24/12/2019

Один з варіантів демонтажу, говорить директор Інституту національної пам’яті Антон Дробович, з будівництвом лісів. Він дуже дорогий і небезпечний.

Демонтаж герба СРСР на щиті монумента Батьківщина-мати в Києві обійдеться дуже дорого і вимагає складних розрахунків, аби не нахилити статую. Про це на прес-конференції заявив глава Інституту нацпам’яті Антон Дробович.

«Якщо навантажити люлькою або якимись конструкціями, вони можуть переважити Батьківщину-матір. Там дуже складна інженерна конструкція, яку не можна розбалансувати. В руці з мечем є маятник, який врівноважує цю статую. Якщо ми повісимо багато інженерних пристосувань, щоб демонтувати щит, вони можуть нахилити статую», – застеріг він.

За словами Дробовича, інститут Патона, який займається зварюванням, підготував проект, як демонтувати радянський герб, але це дороге рішення. Проте, УІНП звернеться до Мінкульту, щоб витрати закласти в бюджет на наступний рік. До того влада порадиться з громадянами – чи готові вони заплатити такі кошти зі своїх податків.

Джерело: stolychno.news

No Comments

Залишити відповідь