У Києві презентували інтерактивну карту публічних просторів України

07/08/2017

Фото з Facebook #УрбанПростір

Сьогодні, 4 серпня 2017 року, у Києві активісти громадської організації «Інститут успішного міста» презентували інтерактивну карту публічних просторів України #УрбанПростір.

Про це повідомляє кореспондент «Дня» з місця подій.

Новий сервіс має вигляд інтерактивної карти, на якій позначено коворкінги, платформи громадських ініціатив (арт-простори, творчі майстерні), зелені громадські простори (сквери, парки, набережні), сучасні бібліотеки та музеї.

За словами активістів на карту нанесено вже понад 160 публічних просторів з 15 областей України з майже 40 міст.

«Мета проекту «УрбанПростір» – популяризація публічних просторів та поширення інформації про наявні вільні простори. Ми прагнемо показати людям, що все в їх силах, і не завжди потрібні великі кошти та ресурси, щоб змінити своє місто», – розповідає розробник сервісу Павло НАЗАРЕНКО.

За словами активістів, кожен охочий може долучитися до розширення проекту.

«Кожен охочий може долучитися до розширення проекту додавши на карту місце через спеціально розроблену форму на веб-сайті. Слід зазначити, що за півмісяці після запуску сайту саме користувачі, різні активісти додали на простір близько 50 локацій», – підкреслив програміст.

Насамкінець активісти закликали українців розповідати у соціальних мережах про міські публічні простри.

«Пишіть про ваші улюблені затишні місця чи ті, що потребують змін на своїй сторінці у Facebook з хештегом #УрбанПростір і ми поділимося цією інформацією», – сказали активісти.

Олександра ЯРЛИКОВА, «День»

Джерело: День

No Comments

Залишити відповідь